НКРЭКУ підвищила тариф на тепло для підприємств з 1 лютого

Середа 01 лютого 2017 15:58
НКРЭКУ підвищила тариф на тепло для підприємств з 1 лютого
Фото: НКРЭКУ підвищила тариф на тепло і гарячу воду для підприємств

Також збільшено тариф на гарячу воду

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, збільшила з 1 лютого тариф на теплову енергію для непобутових споживачів (крім населення). Відповідне рішення Нацрегулятор прийняв сьогодні в ході засідання, повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Згідно з рішенням, тарифи на опалення для непобутових споживачів зросли на 102,46 грн за Гкал, до 1 471,56 грн за Гкал порівняно з тарифами, які діяли в січні.

Зокрема, для споживачів "Київенерго" тариф на теплову енергію комісія збільшила на 100,46 грн/Гкал до 1 508,47 грн/Гкал, для споживачів ТОВ "Євро-Реконструкція" (Дарницька ТЕЦ) - на 120,44 грн/Гкал до 1 411,59 грн/Гкал.

Збільшення тарифів пов'язане зі зростанням ціни на природний газ. За розрахунками НКРЭКУ, ціна на природний газ для виробників теплової енергії в лютому складе 7 822,7 грн/тис. куб. м (без ПДВ, з урахуванням транспортування і розподілу), що на 11,4% більше, ніж у січні.

Разом з тим, Нацкомісія з-за зростання ціни на газ, також підвищила тариф на централізоване постачання гарячої води для юридичних осіб.

Нагадаємо, НКРЭКУ підвищила тариф на відпуск електричної та теплової енергії для ТЕЦ з 1 лютого.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся