ua en ru

НКРЕКП ініціює перевірки енергокомпаній через несанкціоновані відключення споживачів

НКРЕКП ініціює перевірки енергокомпаній через несанкціоновані відключення споживачів
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ініціює перевірки енергетичних компаній за несанкціонованих відключень споживачів.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ініціює перевірки енергетичних компаній за несанкціонованих відключень споживачів. Про це повідомляє прес-служба комісії.

"НКРЕКП звернулася в Антимонопольний комітет України та Держенергонагляду з проханням провести перевірку енергопостачальних компаній щодо правомірності відключень споживачів, вибіркових відключень та дотримання вимог чинного законодавства під час прийняття на ринку електричної енергії надзвичайних заходів", - йдеться в повідомленні відомства на Facebook.

У комісії відзначили, що останнім часом суттєво збільшилась кількість звернень споживачів електроенергії до НКРЭКУ щодо безсистемних застосувань графіків відключення електропостачання.

Нагадаємо,сьогодні в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України пообіцяли вже на цьому тижні надати графіки віялових відключень електрики.