НКРЭКУ з 1 квітня підвищує тарифи для обленерго

НКРЭКУ з 1 квітня підвищує тарифи для обленерго
Фото: НКРЭКУ (прес-служба КМОППОіНУ)

Тарифи підвищать для компаній у сфері постачання та розподілу електроенергії

Национальня комісія з регулювання ринку електроенергетики та комунальних послуг (НКРЭКУ) збільшить тарифи компаній у сфері постачання та розподілу електроенергії з 1 квітня. Постанови комісії №61-75, 77-94, 86, 88-90, 92-93 від 24 січня опубліковані в урядовому виданні "Урядовий кур'єр" за 27 січня.

зокрема, згідно з постановою тариф у сфері розподілу електроенергії "ДТЕК Високовольтні мережі" зросте на 103%. Тариф "Київенерго" на постачання і розподілу електроенергії підвищений на 35-90% в залежності від класу споживання. У більшості розподільних компаній тарифи зростуть у межах 20%.

Єдиною компанією, тарифи якої незначно знизяться, є "Енергія-Новояворівськ". Основними факторами перегляду тарифів у НКРЭКУ називають зростання операційних витрат і збільшення фонду заробітної плати обленерго.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України закликав НКРЭКУ переглянути рішення щодо введення стимулюючих тарифів для обленерго (RAB-регулювання). Як зазначили в Кабміні, введення нової методики введення RAB-тарифів є виключно прерогативою і компетенцією НКРЭКУ.

Також зазначимо, що раніше голова НКРЭКУ Дмитро Вовк заявляв, що незважаючи на зростання оптової ринкової ціни на електроенергію, тарифи для населення не зміняться.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся