НКРЕКП видала ліцензію компанії-управителю двох арештованих ТЕЦ Дубневичів

Фото: Ярослав і Богдан Дубневичи (УНІАН)
Фото: Ярослав і Богдан Дубневичи (УНІАН)

ПП "Гарант Енерго М" видано ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної та теплової енергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах та комунальних послуг (НКРЕКП) видала ліцензію на право провадження господарської діяльності ПП "Гарант Енерго М", яке було обране Нацагентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) в якості керуючого для цілісних майнових комплексів Новороздільської та Новояворівської ТЕЦ (ТОВ "Енергія-Новояворівськ" та ТОВ "Енергія-Новий Розділ") у Львівській області. Відповідне рішення було прийняте Нацкомісією сьогодні, 9 жовтня, під час засідання, передає РБК-Україна.

"Видати ПП "Гарант Енерго М" ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної та теплової енергії", - йдеться у матеріалах результатів засідання.

Як повідомлялося, Солом'янський райсуд Києва наклав арешт на цілісні майнові комплекси Новояворівської і Новороздільського ТЕЦ у Львівській області за клопотанням Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

Після цього ТЕЦ перейшли у тимчасове управління Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), яке згодом на конкурсній основі відібрало ПП "Гарант Енерго М" в якості керуючого цими активами.

Кінцевими бенефіціарами ТОВ "Енергія Новий Розділ" та "Енергія-Новояворівськ" є депутати Верховної Ради Богдан і Ярослав Дубневичі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся