НКРЕ переоформила ліцензію "Сумиобленерго" на передачу електроенергії локальними мережами

Четвер 27 жовтня 2011 17:47

Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) України дозволила підвищити у 2011 р. річні обсяги постачання електричної енергії споживачам за нерегульованим тарифом ТОВ "Агенція інвестиційного менеджменту" до 1 млрд кВт.год на рік і ТОВ "Глобал Енерджі" до 400 млн кВт.год на рік. Відповідні рішення НКРЕ ухвалила на засіданні у четвер, 27 жовтня, передає кореспондент РБК-Україна.

Також НКРЕ надала дозвіл на коригування встановленої потужності генераторного обладнання ТОВ "Енергоінвест" з 13,65 МВт до 13,9715 МВт у зв'язку із введенням в експлуатацію другої черги сонячної електростанції у Вінницькій області.

Крім того, Нацкомісія переоформила ліцензію на право провадження діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ВАТ "Сумиобленерго" у зв'язку із розширенням території діяльності на низку районів сусідніх Чернігівської, Харківської та Полтавської областей.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся