НКРЕ переоформила ліцензію "Азовсталі" на виробництво теплової енергії

Четвер 27 жовтня 2011 17:41

ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" та КП Київської обласної ради "Переяслав-Хмельницьктепломережа" отримали ліцензії Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) України на право провадження діяльності з виробництва теплової енергії на теплоцентралях та установках із використанням нетрадиційних або відновлюваних джерел енергії. Відповідні рішення НКРЕ ухвалила на засіданні у четвер, 27 жовтня, передає кореспондент РБК-Україна.

Відповідно до рішення комісії, "Крюківський вагонобудівний завод" отримав ліцензію терміном на один рік, "Переясласлав-Хмельницьктепломережа" - на п'ять років.

Також НКРЕ переоформила ліцензію ПАТ "МК "Азовсталь" на право провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії. Переоформлення відбулося у зв'язку зі зміною форми реєстрації "Азовсталі" із відкритого акціонерного товариства на публічне акціонерне товариство.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся