Nissan анонсував старт продажів першого безпілотного автомобіля на серпень

НовиниТелеком & IT    13.07.2016 - 16:35
Фото: перероблена модель мінівена Serena зможе самостійно рухатися в автоматичному режимі на швидкісних трасах (AP)
Фото: перероблена модель мінівена Serena зможе самостійно рухатися в автоматичному режимі на швидкісних трасах (AP)

Новинку від "Ніссана" оснастять технологією власного виробництва ProPILOT

Автоконцерн Nissan Motor Co анонсував початок продажів у Японії першого у світі серійного автомобіля з можливістю автономного управління на серпень. Про це з посиланням на заяву компанії повідомляє агентство Associated Press.

Як зазначається, першим у країні безпілотним авто, що надійде до широкого продажу, стане перероблена модель мінівена Serena, яка зможе самостійно рухатися в автоматичному режимі на швидкісних трасах країни в обраній смузі.


Машину оснащено технологією власного виробництва Nissan, яка отримала назву ProPILOT.

У щільному потоці звичайних автомобільних магістралей безпілотник компанії "Ніссан" зможе самостійно виробляти прискорення і гальмування, проте рульове управління доведеться здійснювати самому водієві.

ProPILOT забезпечує рух автомобіля без втручання водія зі швидкістю від 30 до 100 км/год лише на швидкісній трасі, а також контролює стан транспортного засобу щодо середини дорожньої смуги навіть при входженні у поворот.

Ціна базової комплектації інноваційного автобезпілотника Nissan Serena із Країни висхідного сонця складе трохи менше трьох мільйонів японських ієн (близько 28 тисяч доларів, - ред.).

У 2017 році Nissan також планує запустити в продаж в Європі оснащену такий же безпілотної технологією модель Qashqai.

До 2018 року Nissan розраховує "навчити" ProPILOT самостійно перебудовуватися з ряду в ряд на швидкісних магістралях, а до 2020 року - на міських дорогах.

Раніше у травні стало відомо про те, що Nissan купує контрольний пакет акцій Mitsubishi за 2,2 млрд доларів.

On Top