Nissan анонсував старт продажів першого безпілотного автомобіля на серпень

НовиниТелеком & IT    13.07.2016 - 16:35
Фото: перероблена модель мінівена Serena зможе самостійно рухатися в автоматичному режимі на швидкісних трасах (AP)
Фото: перероблена модель мінівена Serena зможе самостійно рухатися в автоматичному режимі на швидкісних трасах (AP)

Новинку від "Ніссана" оснастять технологією власного виробництва ProPILOT

Автоконцерн Nissan Motor Co анонсував початок продажів у Японії першого у світі серійного автомобіля з можливістю автономного управління на серпень. Про це з посиланням на заяву компанії повідомляє агентство Associated Press.

Як зазначається, першим у країні безпілотним авто, що надійде до широкого продажу, стане перероблена модель мінівена Serena, яка зможе самостійно рухатися в автоматичному режимі на швидкісних трасах країни в обраній смузі.


Машину оснащено технологією власного виробництва Nissan, яка отримала назву ProPILOT.

У щільному потоці звичайних автомобільних магістралей безпілотник компанії "Ніссан" зможе самостійно виробляти прискорення і гальмування, проте рульове управління доведеться здійснювати самому водієві.

ProPILOT забезпечує рух автомобіля без втручання водія зі швидкістю від 30 до 100 км/год лише на швидкісній трасі, а також контролює стан транспортного засобу щодо середини дорожньої смуги навіть при входженні у поворот.

Ціна базової комплектації інноваційного автобезпілотника Nissan Serena із Країни висхідного сонця складе трохи менше трьох мільйонів японських ієн (близько 28 тисяч доларів, - ред.).

У 2017 році Nissan також планує запустити в продаж в Європі оснащену такий же безпілотної технологією модель Qashqai.

До 2018 року Nissan розраховує "навчити" ProPILOT самостійно перебудовуватися з ряду в ряд на швидкісних магістралях, а до 2020 року - на міських дорогах.

Раніше у травні стало відомо про те, що Nissan купує контрольний пакет акцій Mitsubishi за 2,2 млрд доларів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Капіталізація Nintendo зросла до 7,5 млрд доларів завдяки Pokemon GO Агентство Associated Press заличило робота до написання спортивних новин
On Top