Nintendo офіційно представила ігрову консоль Switch

НовиниТелеком & IT    13.01.2017 - 12:21
Фото: ігрова консоль Nintendo Switch
Фото: ігрова консоль Nintendo Switch

Nintendo Switch може працювати як стаціонарна і портативна ігрова приставка

В Токіо японська компанія Nintendo офіційно презентувала нову ігрову консоль Nintendo Switch, головною особливістю якої є універсальність, передає TechCrunch.

Повідомляється, що Nintendo Switch може працювати як стаціонарна приставка, яку необхідно підключати до монітора або телевізора, так і як портативна завдяки наявності свого екрану. Портативний модуль складається з сенсорного дисплея, акумулятор і систему на чіпі від NVIDIA. Також є джойстик, який можна використовувати для гри в стаціонарному та портативному режимах, для чого достатньо підключити до портативного модулю праворуч і ліворуч. У джойстик вбудовані датчики руху і камери для розпізнавання жестів. Акумулятор дозволяє консолі працювати від 2,5 до 6,5 годин.

Також повідомляється, що Nintendo Switch дозволить грати в онлайн-режимі, приставка оснащена Wi-Fi для виходу в інтернет і локального мультиплеєра. Старт продажів очікується 3 березня 2017 року по всьому світу. Ціна складе 299 доларів. Для консолі на даний момент доступні 4 гри, протягом цього року вийдуть ще 12.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Nintendo відновить продаж аналога приставки Dendy.

 

On Top