Микола Присяжнюк підписав меморандум з Ексімбанком КНР та СМСЕС

НовиниЕкономіка    23.08.2011 - 16:47

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк підписав меморандум щодо співпраці з Ексімбанком КНР та Китайською національною корпорацією машинної індустрії та генеральних підрядів (СМСЕС). Підписання відбулося під час офіційного візиту Присяжнюка до КНР, повідомляє прес-служба МінАП.
Також сьогодні міністр зустрівся зі своїм китайським колегою Ханом Чанфу, з яким обговорив, зокрема, перспективи українсько-китайського співробітництва в аграрній сфері та створення агротехнопарку на території України. Крім того, сьогодні у Пекіні відбувається засідання українсько-китайської підкомісії в галузі сільського господарства, на якому будуть обговорені питання щодо створення спільного агротехнопарку на території України, а також перспективи співробітництва у галузі харчової промисловості, ветеринарної медицини та інженерно-технічного співробітництва.
Нагадаємо, меморандум щодо створення агротехнопарку підписано 20 квітня ц.р. в Києві під час першого засідання комісії зі співробітництва між Україною та КНР. Агротехнопарк - спільний інноваційний проект, що об'єднує інвестиційні проекти в галузі АПК (вирощування зернових і олійних культур, будівництво потужностей з їх переробки, будівництво тваринницьких комплексів, потужностей з виробництва кормів, проведення дослідницьких робіт у галузі тваринництва та рослинництва).

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top