У Миколаєві сталася пожежа на звалищі покришок

НовиниНадзвичайні події    17.07.2017 - 23:17
Фото: пожежа
Фото: пожежа

У Миколаєві горить завод з переробки автомобільних шин

У Миколаєві сталася потужна пожежа на заводі з переробки використаних автомобільних шин. Про це повідомляє місцеве видання "NovostiN".

Як зазначається, на території заводу загорілися складені для переробки шини. Стовп чорного диму піднявся на десятки метрів і рухається в напрямку Корабельного району.

Повідомляється, що в гасінні пожежі задіяні 5 автомобілів. Пожежа палає вже близько години, однак впоратися з вогнем поки не вдається.

"На міське звалище вогонь не перекинувся. Працюють три відділення Державних пожежно-рятувальних частин. Ситуація контрольована, загрози розповсюдження вогню немає. Площа палаючих шин 1000 м. кв. Загрози розповсюдження вогню немає. Кажуть, палили суху стерню", - написала на своїй сторінці прес-секретар ГУ ДСНС в Миколаївській області Іляна Пацюк

Відзначимо, дане підприємство займається переробкою використаних автомобільних шин в дизельне паливо методом піролізу. У минулому році тут вже була аналогічна пожежа.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що поблизу селища Гвардійське Новомосковського району Дніпропетровської області сталася пожежа на території військового полігону.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top