В Миколаєві пропонують стягнути борги по зарплаті корабелам, прикриваючись ліквідатором МСЗ "Океан", - Сербін

В Миколаєві пропонують стягнути борги по зарплаті корабелам, прикриваючись ліквідатором МСЗ "Океан", - Сербін
Фото: МСЗ "Океан" (з відкритих джерел)

Сербін розповіла про тривожних повідомленнях від колишніх співробітників МСЗ "Океан"

Невідомі в Миколаєві обіцяють стягнути борги по зарплаті корабелам, прикриваючись ім'ям ліквідатора ПАТ МСЗ "Океан". Про це у коментарі ЗМІ повідомила ліквідатор ПАТ МСЗ "Океан" Ірина Сербін.

"За останні три дні я отримала багато тривожних повідомлень від колишніх співробітників ПАТ МСЗ "Океан". Вони кажуть, що група невстановлених осіб виходять на зв'язок з ними, і пропонують за 3000 грн кожному відразу, в обмін на підписання договору про представлення їх інтересів щодо стягнення кредиторської закладеності з ПАТ МСЗ "Океан". 80% заборгованості забирають собі, а 20% - обіцяють віддати людям потім. При цьому ставлять умову - операцію потрібно провести до 11-00 вівторка, 30 січня 2018 р. У розмові заявляють, що такі дії нібито узгоджені зі мною як ліквідатором ПАТ МСЗ "Океан", більше того, що це нібито моє розпорядження. Але це брехня! Самозванці намагаються обдурити колишніх співробітників ПАТ МСЗ "Океан", і за копійки скупити багатомільйонні борги по зарплаті", - заявила Сербін.

Вона заявила, що особи, які скуповують борги по зарплаті, не розкривають свою кінцеву мету.

"Пропонуючи 3000 гривень, зловмисники грають на складному матеріальному становищі колишніх співробітників "Океану". А також на те, що з моменту арешту майна ПАТ " МСЗ "Океан" у вересні 2016 р., їх неодноразово обманювали організатори незаконної діяльності на території арештованого ПАТ МСЗ "Океан" - їх залучали до різних робіт і не розраховувалися за роботу", - пояснила Сербін.

"Я хочу звернутися до трудового колективу ПАТ МСЗ "Океан", і застерегти всіх, хто отримав таку пропозицію - ви заплатите цим людям за обіцянку повернути частину боргу по зарплаті, але юридично це неможливо, поки не завершена процедура ліквідації, а майно ПАТ МСЗ "Океан" не буде продано на відкритому аукціоні. Іншого способу отримати заборгованість раніше не існує. Так як будь-яких інших юридичних дій по стягненню заборгованості по зарплаті в процедурі ліквідації не передбачено. Вам і Вашим колегам ПАТ МСЗ "Океан" офіційно винне близько 90 млн грн. Деяким - по 100 тис. грн і більше. Ви ці гроші заробили чесною працею, Господарський суд Миколаївської області у червні 2016 р затвердив борги перед вами, і ці гроші будуть зобов'язані виплатити вам після продажу майна ПАТ МСЗ "Океан" в першу чергу. Вони, ці посередники, готові витратити лічені тисячі гривень, щоб заробити мільйони, і при цьому не заплатити Вам все, що Ви заробили", - звернулася Сербін до трудового колективу ПАТ МСЗ "Океан".

Як раніше миколаївський блогер Федір Левченко писав на своєму Facebook: "30 січня в Господарському суді Миколаївської області прям цілий "Океановский день" - слухаються аж 12 справ, пов'язаних з заводом "Океан". Але найцікавіше з них буде розглядатися в 11.00 год. № 5016/1284/2012(5/45), ТОВ "Океан-Судноремонт" в черговий раз скаржиться на дії ліквідатора Ірина Сербін".

Він також повідомив, що на території ПАТ МСЗ "Океан" "контрабандна діра працює і процвітає". Зокрема, Федір Левченко повідомив, що до причальної стінки ПАТ НСЗ "Океан" ошвартувався суховантаж PETREL S під прапором Островів Кука (колонія Великобританії), який прибув з італійської Равенни.

Нагадаємо, що все майно ПАТ МСЗ "Океан" було заарештовано рішенням Печерського районного суду Києва 9 вересня 2016 року. Цим же рішенням було накладено заборону на будь-яке використання майна ПАТ МСЗ "Океан", включаючи причальну стінку, а також був призначений "відповідальний зберігач", в особі директора ТОВ "Океан-Судноремонт" Леоніда Шумила, раніше представляв в Україні офшорну компанію Zonel Operations Limited, яку ЗМІ пов'язують з екс-повноважним представником президента РФ Ігорем Юсуфовим.

14 листопада 2016 р. "відповідальне зберігання" було скасовано Апеляційним судом Києва. Тим не менш, майно ПАТ МСЗ "Океан" було віддано під контроль ТОВ "Океан-Судноремонт" за рішенням Генеральної прокуратури. З жовтня 2016 року по січень 2018 р ЗМІ багаторазово фіксували на території ПАТ НСЗ "Океан" господарську діяльність з ознаками незаконною.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся