У Миколаєві опалювальний сезон розпочнеться 13 жовтня

Фото: опалювальний сезон (pixabay.com/Goergl)
Фото: опалювальний сезон (pixabay.com/Goergl)

Завтра опалювальний сезон почнеться в бюджетних установах Миколаєва

У Миколаєві опалювальний сезон розпочнеться завтра, 13 жовтня 2017 року. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Миколаївської міської ради.

Як повідомляється, вчора, 11 жовтня, виконком міськради Миколаєва ухвалив рішення про початок опалювального сезону для об'єктів соціально-культурної сфери з 13 жовтня.

"Всі члени виконкому одноголосно підтримали рішення, згідно з яким керівникам ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" та ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ", а також керівникам підприємств і організацій міста, які мають котельні, дано дозвіл і доручено забезпечити пуск тепла з 13.10.2017 на об'єкти соціально-культурної сфери (дитячі садки, школи, лікарні тощо) відповідно із зверненнями установ до теплопостачальних підприємств в межах наданих лімітів", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, профільним відомствам доручено в першочерговому порядку забезпечити опалення організацій, установ соціально-культурної сфери, які мають власні котельні, а також об'єктів, на яких у зв'язку зі зниженням середньодобової температури до +8 і нижче не забезпечуються належні умови відповідно з санітарними нормами.

altalt
 

Фото: рішення виконкому міськради Миколаєва (mkrada.gov.ua)

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що опалювальний сезон в Запоріжжі може початися тільки в листопаді.