ua ru

У Нідерландах сотні протурецьких демонстрантів зібралися під консульством Туреччини

У Нідерландах сотні протурецьких демонстрантів зібралися під консульством Туреччини Фото: у Роттердамі протестують протурецькі демонстранти

Раніше поліція в Роттердамі затримала автомобіль з турецьким міністром соцполітики

Біля будівлі дипломатичного представництва Туреччини в Роттердамі (Нідерланди) зібралося кілька сотень демонстрантів з турецькими прапорами, які вимагають зустрічі з турецьким міністром у справах сім'ї та соціальної політики Фатмою Бетюль Саям Каєю, автомобіль з якою раніше був зупинений поліцією. Про це повідомляє Reuters.

Генеральний консул Туреччини в Роттердамі вийшов до протестуючих і закликав їх зберігати спокій.

Працівники поліції спорудили металеві огорожі і патрулюють територію біля консульства, оскільки натовп збільшується завдяки протурецьким демонстрантах, які прибули з Німеччини.

altalt

Фото: протурецькі демонстранти протестують у Нідерландах

Як повідомила раніше сама турецький міністр соцполітики у своєму Twitter, її автомобіль зупинили за 30 м від будівлі генконсульства Туреччини і відмовляються пропустити її далі.

У зв'язку з цим Саям Кая звинуватила Нідерланди в порушенні міжнародного законодавства і прав людини.

Нагадаємо, раніше в суботу, 11 березня, влада Нідерландів скасувала дозвіл на посадку літака глави Міністерства закордонних справ Туреччини Мевлюта Чавушоглу, який прилетів на зустріч з турецькомовними жителями напередодні референдуму про розширення повноважень президента країни Реджепа Ердогана.