Янг Бойз - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 0:1)

Янг Бойз - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 0:1) Фото: "Янг Бойз" - "Динамо" (fcdynamo.kiev.ua)

Готуємося до матчу 4 туру групового етапу Ліги Європи

Янг Бойз - Динамо. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 20:00, а дивитися матч можна на телеканалі "Футбол 1". Київське "Динамо" зіграє в гостях у швейцарського "Янг Бойз" в рамках четвертого туру групового етапу Ліги Європи. Букмекери віддають господарям поля перевагу в майбутньому матчі.

2 листопада 20:00
Берн, "Стад де Свісс"

Стартові склади команд:

"Янг Бойз": фон Бальмос, Мбабу, Касим, Фон Берген, Лотомба, Сулеймані Ебішер, Соу, Фасснахт, Нсаме, Ассаль.
Запасні: Вольфлі, Бюркі, Шик, Беніто, Жосс, Нгамалеу, Вутріх.

"Динамо": Бущан, Віда, Хачеріді, Кендзьора, Піваріч, Корзун, Гармаш, Морозюк, Гонсалес, Буяльський, Мораес.
Запасні: Коваль, Кадар, Кравець, Шепелев, Гусєв, Вантух, Миколенко.

Матч закінчився 0:1

90 + 5 хв. Реванш відбувся! Кияни гарантували собі єврокубкову весну.

90 хв. П'ять хвилин до основного часу додав рефері. Тримаємо кулаки за киян!

88 хв. Шепелев виходить замість Буяльського.

80 хв. Заміна у "Янг Бойз". Фасснахт йде, замість нього виходить Шик.

75 хв. Автор голу - Буяльський - отримує жовту і пропустить наступний матч проти "Шкендербеу".

73 хв. Перша заміна у "Янг Бойз". Нгамале виходить замість Нсаме.

70 хв. ГОООООЛ! Буяльський відкриває рахунок в матчі. Віталій отримав м'яча від Гонсалеса та лівою ногою пробив точно в кут!

68 хв. Ассале б'є по воротах і влучає у руки Бущану.

65 хв. Кравець небезпечно зіграв проти Ебішера, за що отримав жовту.

62 хв. Буяльський забиває, але гол не зараховується! В офсайді був Мораес.

60 мин. Відзначились динамівці, але не у ворота "Янг Бойз". Після подачі з кутового Кравець пробив головою, але влучив у фон Бальмоса. Добивання Віди було заблоковано, Хачеріді бив повз, а у Гармаша не вийшло добити через себе.

56 хв. На щастя, не виходять сьогодні удари у Сулеймані. Серб намагався пробити здалеку, але удар вийшов непідготовленим.

51 хв. Сулеймані не використав шанс і пробив повз ворота.

49 хв. Гармаш порушує правила. Суддя призначив дуже небезпечний вільний у штрафному "Динамо".

47 хв. Який момент у Кравця! Буяльський вивів до воріт Артема, але той пробив вище.

46 хв. Розпочався другий тайм. У "Динамо" в перерві заміна: Кравець змінює Кендзьору.

45 + 1 хв. Перерва. Відпочиваємо.

45 хв. Хвилину додав рефері до основного часу першого тайму.

41 хв. Повернувся таки в гру Жуніор.

- У паралельному матчі групи сербський "Партизан" забив гол албанському "Скендербеу".

39 мин. Щось сталося з Мораесом. Надають лікарі бразильцю допомогу. А цей час починає розминатися Кравець.

33 хв. Господарі продовжують володіти ініціативою, "Динамо" зовсім безпорадно в атаці.

30 хв. Жовта для "Янг Бойз". Відзначився Ебішер, який збив Гармаша в центрі поля.

24 хв. Контролюють м'яч швейцарці, нарощують тиск на ворота киян. Ассале взяв пробив з-за меж штрафного майданчика, але влучив у Корзуна.

22 хв. Корзун маючи жовту знову фолить.

18 хв. Ассале промчав лівим флангом, але його простріл перехопив Віда.

16 хв. Як небезпечно!!! Стійка рятує "Динамо"! Нуху пробив в штангу, добивав Нсаме, але потрапив в Ассале, від якого м'яч і пролетів поруч з воротами.

11 хв. Перша жовта в матчі. Попердження отримує Корзун, який прихопив суперника за футболку перед штрафним майданчиком.

10 хв. Нсаме скинув м'яч на Фасснахта, а той пробив із меж штрафного пробив вище воріт.

5 хв. Мбабу промчав по правому флангу від Види і прострілив у штрафну, але Кендзьора діє надійно.

4 хв. На перших хвилинах динамівці намагаються взяти м'яч під свій контроль, а "Янг Бойз" - атакує.

1 хв. Матч почався. Поїхали!

- Обидві команди виходять із підтрибунного приміщення під гімн Ліги Європи.

- Обидві команди вже прибули на стадіон та провели попередню інспекцію поля. Незабаром стануть відомі склади, обрані головними тренерами команд.

- Динамівці провели відкрите тренування на стадіоні "Стад де Суісс", на якому вже вдруге у цьому сезоні зустрінуться з швейцарським "Янг Бойз".

- "Динамо" подолало 2 тисячі кілометрів за три години в повітрі, українська делегація приземлилася в міжнародному аеропорту "Базель-Мюлхауз-Фрайбург", розташованому в 10 кілометрах від Базеля.

Для команд це буде вже четверта зустріч в нинішньому сезоні. Влітку їхні шляхи перетнулися в третьому відбірковому раунді Ліги чемпіонів. Динамівці виграли на своєму полі з рахунком 3: 1, але потім поступилися в Берні (0: 2) і вилетіли в Лігу Європи за правилом виїзного гола.

У третьому турі ЛЄ "Динамо" не змогло здолати "Янг Бойз" на своєму полі - 2: 2. Проте кияни, які здобули перемоги в двох стартових матчах, лідирують в групі з четирехочковим відривом.

Але не дивлячись на це, кияни увійшли в кризову смугу, яка розтягнулася вже на місяць. У команди Олександра Хацкевича серйозні кадрові проблеми. Так, Сергій Сидорчуку, Віктор Циганков та Дьємерсі Мбокані не зможуть допомогти команді. Тому головний тренер команди Олександр Хацкевич взяв в Берн трьох молодих гравців - Віталія Миколенко, Богдана Леднева і Романа Вантуха.

Всього на матч із "Янг Бойз" тренерський штаб "Динамо" взяв 22 футболістів, із яких 18 потраплять до заявки на поєдинок.

В українській Прем'єр-лізі "Динамо" не може перемогти вже п'ять турів поспіль, тоді як "Янг Бойз" виграв три останні матчі, забивши в них 9 голів.

Безсумнівно, головна інтрига цієї гри для нас полягає в тому, чи зможуть таки підопічні Олександр Хацкевича взяти реванш за поразку від швейцарців у кваліфікації ЛЧ. Крім того, якщо сьогодні в Берні "Динамо" обіграє "Янг Бойз", може оформити путівку в плей-офф Ліги Європи.