Янг Бойз - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 2:0)

Янг Бойз - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 2:0) Фото: Янг Бойз - Динамо (fcdynamo.kiev.ua)

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію поєдинку

Янг Бойз - Динамо. Онлайн-трансляція поєдинку розпочалась на РБК-Україна о 21:15, а дивитися матч можна на телеканалі 2+2. Київське "Динамо" на виїзді зустрінеться зі швейцарським "Янг Бойз" в рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. На думку букмекерів, у матчі немає явного фаворита.

2 серпня, 21:15
Берн, "Стад де Суїсс"

Стартові склади команд:

"Янг Бойз": Вольфлі - Беніто, фон Берген, Нуху, Мбабу - Раві, Соу, Саного, Фасснахт - Оаро, Ассаль
Запасні: Марцін, Бюркі, Бертоне, Сулеймані, Нсаме, Шик, Лотомба

"Динамо": Коваль - Морозюк, Хачеріді, Віда, Кадар - Шепелев, Сидорчук, Гармаш, Гонсалес, Ярмоленко - Мбокані
Запасні: Бущан, Циганков, Корзун, Кравець, Буяльський, Бесєдін, Кендзьора

Матч закінчився. Рахунок 2:0

90 + 6 хв. Матч закінчився. "Дінамо" прощається з Лігою чемпіонів. Другий рік поспіль українські клуби вилітають з ЛЧ від "Янг Бойз".

90 + 3 хв. Жовта Хачеріді зап фол на Лотомбе.

90+2 хв. Гірчичник для Хачеріді за грубий підкат.

91 хв. Заміна у "Динамо": Кравець замість Гонсалеса.

90 хв. Три хвилини додано.

89 хв. ГОЛ! "Янг Бойз" забили другий...

85 хв. Остання заміна у "Янг Бойз": Лотомба виходить на поле замість Соу.

84 хв. Заміна у "Динамо": Буяльський змінює Гармаша.

82 хв. Навіс в нашу штрафну! Коваль кулаками вибиває м'яч, в нього влітає Оаро! Ворота врятовані, але що ж арбітр? Оаро збив Коваля в його воротарської! Це явна жовта!

75 хв. Гонсалес отримує гірчичник за грубу гру.

74 хв. Подвійна заміна: Сулеймані вийшов замість Фасснахта, а замість Ассаль вийшов Нсаме.

69 хв. Перша заміна в матчі. Замість Шепелєва на поле вийшов Корзун.

67 хв. Божевільні хвилини пішли в матчі. Коваль парирував небезпечний удар Оаро.

64 хв. Відповідь від "Динамо"! Ярмоленко мав забивати, але не зміг переграти воротаря.

62 хв. Черговий сейв від Коваля! Беніто розстрілював воротаря після навісу з кутового, але Максим відбив перед собою удар і відразу ж забрав м'яч.

60 хв. Віда збив Ассаля і отримав жовту картку. Небезпечний штрафний виконають господарі.

56 хв. Оаро отримав жовту за фол на Гармаша.

51 хв. Відмінний момент у "Янг Бойз". Беніто пробив після кутового, але м'яч трохи вище воріт пролетів.

48 хв. "Янг Бойз" активно розпочав другу половину матчу і продовжують грубити швейцарці. Ярмоленко отримав по ребрах.

46 хв. Розпочався другий тайм.

45+2 хв. Перший тайм завершено. Останні хвилини виявились вельми нервовими для "Динамо". Поки рахунок не смертельний, але його треба киянам виправляти.

45 хв. Дві хвилини додав арбітр.

40 хв. 5 хвилин до кінця тайму. "Динамо" відбивається як може і явно мріє про перерву.

34 хв. Момент! Ассаль в упор стріляє по нашим воротам, але пробив трохи неточно.

alt

30 хв. Поки багато пауз і фолів. Кияни не схожі самі на себе.

28 хв. Сидорчук отримує жовту картку за зрив атаки. Перед цим Ассаль просто знущально розкидав трьох динамівців.

26 хв. А ось тепер Мбокані починає мстити - Дьемерсі збив Саного.

22 хв. Ох, на цей раз Саного збив Мбокані. Якась гра без правил.

20 хв. Сальто від Коваля. Оаро врізався в Максима, але пізніше вибачився.

13 хв. ГОООЛ! Оаро легко обіграв Коваля! 1:0 на користь "Янг Бойз".

alt

12 хв. Морозюк зачепив Ассаль в своїй штрафній. Пенальті.

9 мин. Гармаш пробиває головою після штрафного удару, але воротар швейцарців зловив м'яч.

8 хв. Рання жовта картка. Мбабу отримує попередження.

3 хв. Команди по черзі контролюють м'яч, намагаючись атакувати з самого початку поєдинку.

1 хв. Матч почався.

- Команда суперника в повному складі.

alt

- Польові гравці киян одягнуть білі футболки, а воротар - екіпіровку жовтого кольору. Швейцарці, як і в київському матчі, вийдуть на поле в чорній формі, їхній воротар - у помаранчевій.

- "Біло-сині" потренувалися на "Стад де Суісс", яке має штучне покриття.

До недавнього поєдинку в Києві, в якому команда Олександра Хацкевича зуміла переграти швейцарців з рахунком 3:1, "біло-сині" лише одного разу в своїй історії зустрічалося з "Янг Бойз". Команди провели контрольний матч 23 січня 2012 року в Марбельї в рамках міжсезонного збору. Тоді непросту перемогу здобули кияни. Основний час поєдинку закінчився з рахунком 2:2, і лише в серії післяматчевих пенальті "Динамо" вдалося взяти верх (4:2).

"Янг Бойз" після поразки на НСК "Олімпійський" зумів здобути переконливу перемогу в національній першості Швейцарії. У другому турі свого чемпіонату команда Адольфа Хюттера розгромила "Грассхоппер" (4:0). Рахунок відкрив Фасснахт, замкнувши в дотик подачу з лівого флангу. Побиття господарів продовжилося після перерви - спочатку після прострілу Раве з правого флангу захисник "Грассхопперса" зрізав м’яча у власні ворота, а згодом Нсаме та той же Фасснахт встановили остаточний рахунок.

"Динамо" в чемпіонат України також зіграло з вагомим рахунком. В рамках третього туру української Прем'єр-ліги київський клуб на своєму полі розгромив львівські "Карпати" - 5:0. Порівняно з грою проти швейцарців Олександр Хацкевич провів відразу п'ять замін. Швидше, наставник керувався бажанням дати відпочити футболістам, які віддали багато сил у матчі проти "Янг Бойз", а також дати ігрову практику хлопцям, які не потрапляють до складу.