Необхідно законодавчо врегулювати питання про місцевий референдум, - Гройсман

НовиниПолітика    26.09.2016 - 15:07
Фото: Володимир Гройсман
Фото: Володимир Гройсман

Гройсман заявив про необхідність низки законодавчих ініціатив, що підвищать відповідальність органів місцевої влади

Необхідно законодавчо врегулювати питання про місцевий референдум. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі із регіональними ЗМІ, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

"Нам потрібно підвищувати відповідальність місцевих органів влади щодо прозорості, щодо підзвітності і підконтрольності громаді", - заявив Гройсман, додавши, що у рамках реформи децентралізації було створено можливості для формування спроможних територіальних громад, які отримали достатньо повноважень і фінансів на місця.

Крім того, Гройсман повідомив, що наразі потрібна низка законодавчих ініціатив, що підвищать відповідальність органів місцевої влади, зокрема закон про місцевий референдум та закон про службу в органах місцевого самоврядування.

Також Гройсман зауважив, що роль громад щодо контролю за органами місцевого самоврядування має бути підсилена.

"Ви самі обираєте свою міську раду, ви самі обираєте свою владу і ви самі розділяєте з нею відповідальність. Дуже важливо, щоб ми виконували свою функцію не тільки у той час, коли ми прийшли і проголосували", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Центральна виборча комісія (ЦВК) України призначила перші місцеві вибори на грудень 2016 року.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top