Поліція Німеччини висилає біженців назад в Австрію

Поліція Німеччини висилає біженців назад в Австрію
Фото: мігранти

Кількість мігрантів зросла з 60 до дня в грудні аж до 200 з початку поточного року

Федеральна поліція Німеччини щодня відсилають назад в Австрію сотні біженців, що прямують в Скандинавські країни. Про це пише газета Die Welt.

У поліції зазначили, що чітко дотримується положень Дублінського угоди по біженцям.

Кількість мігрантів зросла з 60 до дня в грудні аж до 200 з початку поточного року. Не виключено, що посилення прикордонного контролю Німеччиною може мати ефект доміно від Швеції і Данії щодо посилення своїх кордонів.

Більшість мігрантів з тих, кого не пустили в Німеччину, афганцями, що просять не стільки політичного притулку в Німеччині, як в Скандинавії. Серед прохачів притулку також вихідці з Іраку, Ірану, Марокко та Алжиру.

Австрія тим часом посилила контроль на кордоні зі Словенією, відправивши з початку року більше півтора тисяч мігрантів.

Нагадаємо, Дублінське угода - базовий документ, який регламентує відносини між країнами ЄС в процедурі надання притулку. Суть його основного положення у тому, що заява здобувача притулку в принципі повинно розглядатися в тій країні, минувши кордон якої він вперше опинився на території ЄС.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся