Німецька біатлоністка стала дворазовою олімпійською чемпіонкою Пхенчхана

Німецька біатлоністка стала дворазовою олімпійською чемпіонкою Пхенчхана Фото: Лаура Дальмаєр (biathlonworld.com)

Дальмаєр виграла гонку переслідування і спринт

Німецька біатлоністка Лаура Дальмаєр виграла індивідуальну жіночу гонку переслідування на Олімпійських іграх 2018 року, ставши першою дворазовою чемпіонкою Пхенчхана. Про це повідомляється на сайті змагань.

Німкеня подолала 10-кілометрову дистанцію з одним промахом на чотирьох вогневих рубежах за 30 хвилин 35,3 секунди. Срібло дісталося словацькій біатлоністці Анастасії Кузьміної (чотири промахи; +29,4). Бронза у француженки Анаіс Бескон (один промах; +29,6).

Перше олімпійське золото Лаура Дальмаєр приніс спринт. Біатлоністка подолала дистанцію 7,5 км без промахів на двох вогневих рубежах за 21 хвилину 6,2 секунди. Срібло тоді дісталося норвежці Марті Олсби (один промах; відставання - 24,2 секунди). Бронза у чешки Вероніки Віткової (один промах; +25,8).

Нагадаємо, голландський ковзаняр Свен Крамер став чотириразовим олімпійським чемпіоном.