Деякі категорії клієнтів "Чернівцігазу" заплатять за доставку мінімально

Деякі категорії клієнтів "Чернівцігазу" заплатять за доставку мінімально
Ілюстративне фото (УНІАН)

Регулятор схвалив постанову, яка передбачає мінімальну плату для деяких категорій споживачів

Розмір мінімального платежу для деяких категорій населення в Чернівецькій області становитиме від 4 до 33 гривень на місяць. Він діятиме з 1 січня 2020 року. Про це повідомляє прес-служба АТ "Чернівцігаз".

"НКРЕКП затвердило мінімальний розмір плати за доставку. Рішення торкнеться нових споживачів, домогосподарств, які споживають газ менше дев’яти місяців і які не користувались газом", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі зазначили, що 6 березня Регулятор схвалив постанову, яка передбачає мінімальну плату для наступних категорій споживачів:

  • нові споживачі та/або домогосподарства, що мають період споживання природного газу менший ніж дев'ять місяців;
  • домогосподарства, які тривалий час не користувались газом, в тому числі яким припинено розподіл газу шляхом опломбування, але вони не від’єднані від системи газопостачання і не подали заяву на розірвання договору на розподіл.

Розмір мінімальної плати, в залежності від наявності газового обладнання

Домогосподарство з газовою плитою

4,10 грн

Домогосподарство з плитою та газовою колонкою

13,23 грн

Домогосподарство з автономним опаленням

32,97 грн

"Згідно з рішенням держрегулятора з 1 січня 2020 року до 30 червня 2020 року включно для "Чернівцігазу" встановлено тариф в розмірі 1,26 грн за 1 куб. м на місяць (з урахуванням ПДВ). З 1 липня 2020 року - у розмірі 1,62 грн за 1 куб. м на місяць (з урахуванням ПДВ)", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі зазначили, що оновлені рахунки споживачі отримають в квітні 2020 року. Тим, хто вже сплатив по квитанціях в січні та лютому, буде здійснено перерахунок. Кошти залишаться на особових рахунках споживачів. Для цього не потрібно писати окремих заяв та звертатись до контакт-центру.

"Для розрахунку мінімальної плати за доставку для домогосподарств НКРЕКП використало діючі норми споживання газу. Вони розраховані на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 № 143 "Питання споживання природного газу". Розмір мінімальної плати для домогосподарств, які використовують газ комплексно, розрахована з середньомісячного обсягу споживання у міжопалювальний період. Раніше для цієї категорії споживачів вартість плати за доставку газу розраховувалась на квадратуру помешкання або будинку", - йдеться у повідомленні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся