Деякі депутати хочуть пояснити свої доходи на антикорупційному комітеті, - Соболєв

НовиниПолітика    02.11.2016 - 13:19
Фото: Соболєв розповів, які нардепи хочуть пояснити доходи в своїх е-деклараціях
Фото: Соболєв розповів, які нардепи хочуть пояснити доходи в своїх е-деклараціях

З такою ініціативою вже виступили нардепи Гринів і Константиновський

Деякі народні депутати ініціювали публічні виступи на засіданні комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції для того, аби пояснити джерела задекларованих ними заощаджень. Про це сьогодні у кулуарах ВР журналістам заявив голова комітету Єгор Соболєв, передає кореспондент РБК-Україна.

"До мене звернувся депутат В'ячеслав Константиновський, який сказав, що він хоче ініціювати перевірку себе. Я йому порадив, що до цього треба підготувати відповідні заяви до НАБУ - ми домовилися зустрітися на комітеті", - заявив Соболєв.

За його словами, на антикорупційному комітеті також  можуть відбутися слухання щодо лідера фракції "Блок Петра Порошенка" Ігора Гриніва.

"Він сам мені ініціював прихід на наш комітет. Я думаю, що маємо вивчити його декларацію і попросити публічно у вашій присутності (журналістів - ред.) пояснити, як він отримав такі добрі статки", - зазначив нардеп.

Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що Національне агентство з протидії корупції (НАПК) перевірить наявність задекларованої чиновниками власності.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Глава Держфінмоніторингу Черкаський задекларував 580 тис. доларів готівки Мер Вінниці Моргунов задекларував торговий комплекс, МАФ і 167 тис. доларів готівки
On Top