Негативний вплив на курс євро чинять новини про зростання проблем на борговому ринку Іспанії і Греції, - учасник ринку

Негативний вплив на курс євро чинять новини про зростання проблем на борговому ринку Іспанії і Греції. Про це в коментарі для РБК-Україна повідомив трейдер Максим Слободський.

"Євро досяг своїх мінімальних значень за останні 2 роки (1,236). Негативний вплив на курс єдиної європейської валюти чинять новини про зростання проблем на борговому ринку Іспанії і Греції. Інвесторів насторожує чергове зростання дохідності по іспанських облігаціях до максимальних рівнів більш ніж за півроку (5,9% для 5-літніх урядових бондів), яке було викликане перспективою великомасштабної банківської кризи в Іспанії через проблем з рекапіталізацією банку Bankia. Крім того, кілька рейтингових агентств заявили про можливе зниження кредитного рейтингу Іспанії", - відзначив експерт.

Нагадаємо, сьогодні на відкритті міжбанку євровалюта втратила 5 копійок, знизившись до рівня 10 грн за євро. На готівковому ринку євро опустився на 6 копійок, а банки купують євровалюту менше ніж по 10 грн за євро.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся