Нафтові ф'ючерси Light Sweet і Brent торгуються в "негативний" зоні

Нафтові ф'ючерси Light Sweet і Brent торгуються в "негативний" зоні. Станом на 15:05 за Київським часом ціни по операціях з нафтовими ф'ючерсами складали (дол./бар.):
- IPE Brent Crude (грудень) - 110,68 (-0,47) при діапазоні котирувань 110,32-111,70;
- Light, Sweet Crude Oil (листопад) - 88,22 (-0,12) при діапазоні котирувань 87,93-88,88.
Нафта на біржах дешевшає через технічних продажів нафтових ф'ючерсів перед майбутньою в 17:30 по Києву публікацією офіційних даних Міністерства енергетики США із запасів нафти і нафтопродуктів в країні. Учасники ринку очікують помітного скорочення в США запасів сирої нафти і нафтопродуктів і формують технічний плацдарм на випадок можливого зростання цін на нафтові ф'ючерси.
За попередніми даними аналітичної організації "Американський інститут нафти" (American Petroleum Institute, або скорочено API), які були опубліковані вчора о 23:30 по Києву, комерційні запаси сирої нафти в США за підсумками звітного тижня, що завершився 14 жовтня, знизилися на 3,1 млн бар. При цьому запаси бензинів, за оцінками API, зменшилися за звітний тиждень на 1,6 млн бар., а запаси важких дистилятів скоротилися на 2,2 млн бар.
У цілому дані API виглядають краще прогнозу галузевих експертів, зробленого днем раніше. Так, напередодні галузеві експерти прогнозували, що за підсумками звітного тижня, що завершився 14 жовтня запаси бензинів у США могли зменшитися на 1,2-1,3 млн бар., а запаси важких дистилятів могли знизитися на 1,0-1,1 млн бар. При цьому комерційні запаси сирої нафти в США, за оцінками фахівців, могли збільшитися за тиждень на 1,7-1,8 млн бар.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся