НБУ виставив на аукціон 100 млн доларів

НБУ виставив на аукціон 100 млн доларів
Фото: будівля НБУ (flickr.com/National Bank Of Ukraine)

Сьогодні оголошено про проведення валютного аукціону

Національний банк України у вівторок, 23 січня, оголосив аукціон з продажу в 100 млн доларів. Про це йдеться в повідомленні Нацбанку.

Згідно з інформацією на сайті НБУ, сьогодні оголошено про проведення валютного аукціону з продажу Нацбанком іноземної валюти за гривню. Зазначено, що обсяг аукціону - до 100 млн доларів.

Нагадаємо, 12 січня повідомлялося, що Національний банк України затвердив перелік банків, які зможуть брати участь у валютних інтервенціях регулятора у формі запиту щодо найкращого курсу в I кварталі 2018 року.

Варто відзначити, що в списку відбулися деякі зміни. Так, у перелік банків-учасників валютної інтервенції у формі запиту щодо найкращого курсу затвердженого для минулого кварталу, був доданий ПАТ "ПроКредит Банк". У той же час, з переліку було виключено ПАТ "Промінвестбанк".

Інтервенції у формі запиту щодо найкращого курсу були введені згідно Стратегії валютних інтервенцій Національного банку на 2016-2020 роки і проводяться з початку 2017 року.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся