НБУ спростив порядок залучення коштів від іноземних кредиторів

НБУ спростив порядок залучення коштів від іноземних кредиторів
Фото: НБУ спростив залучення іноземних кредитів

Регулятор дебюрократизировал процедури залучення кредитних коштів від нерезидентів

Національний банк спростив порядок реєстрації договорів про залучення резидентами кредитів/позик в іноземній валюті від нерезидентів. Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Як повідомляється, таке рішення НБУ направлено на спрощення залучення резидентами зовнішнього фінансування.

Зокрема, спрощена реєстрація договорів позики у разі зміни кредитора з резидента на нерезидента. А саме - розширено перелік учасників такого договору, які мають право звертатися в банки з метою ініціювання відповідних реєстраційних процедур.

Раніше, ініціювати реєстрацію та внесення змін в реєстрації кредитних договорів/договорів позики мали право тільки позичальники.

Крім того, Нацбанк запровадив автоматизовану систему реєстрації договорів про отримання резидентами кредитів/позик в іноземній валюті від нерезидентів.

І, нарешті, скасовано вимогу обов'язкового подання резидентами-позичальниками в уповноважений банк довідки Національного банку про обсяг фактично одержаного кредиту та погашення заборгованості з нього в разі розміщення отриманих кредитних коштів на закордонних рахунках.

Нагадаємо, Нацбанк може дозволити репатріацію дивідендів за 2016 рік.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся