НБУ погіршив прогноз щодо зниження інфляції до кінця року

Четвер 14 вересня 2017 14:14
НБУ погіршив прогноз щодо зниження інфляції до кінця року
Фото: НБУ (flickr.com/National Bank Of Ukraine)

Цього року інфляція знизиться повільніше, ніж передбачалося у липневому прогнозі

На кінець 2017 року рівень інфляції відхилиться від центральної точки цільового діапазону 8% +/- 2 в.п. Про це сьогодні повідомили у Національному банку, передає кореспондент РБК-Україна.

"Цього року інфляція знизиться повільніше, ніж передбачалося у липневому прогнозі (до рівня 9.1%). Відповідно, інфляція більш суттєво відхилиться від центральної точки цільового діапазону 8% +/- 2 в.п. на кінець 2017 року", - повідомили в НБУ.

У Регуляторі зазначили, що до кінця 2017 року показник інфляції у річному вимірі матиме тенденцію до сповільнення передусім з огляду на високу базу порівняння минулого року, очікувану помірну волатильність обмінного курсу та згасання ефектів "інфляційних сюрпризів".

Нагадаємо, споживча інфляція у серпні склала 16,2% в річному вимірі.

У той же час в Регуляторі відзначили, що індекс споживчих цін в місячному вимірі знизився на 0,1% завдяки сезонному здешевленню плодоовочевої продукції, одягу і взуття.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся