НБУ прогнозує зростання міжнародних резервів до 21,1 млрд доларів до кінця року

Четвер 13 квітня 2017 15:38
НБУ прогнозує зростання міжнародних резервів до 21,1 млрд доларів до кінця року
Фото: міжнародні резерви України збільшаться

НБУ не планує активно купувати валюту на міжбанку

Міжнародні резерви України до кінця 2017 року складуть 21,1 млрд доларів і 26,2 млрд доларів на кінець 2018 року. Про це сьогодні повідомили в прес-службі Національного банку україни, передає кореспондент РБК-Україна.

"Міжнародні резерви становитимуть 21,1 млрд на кінець 2017 року і 26,2 млрд доларів на кінець 2018", - повідомили в НБУ.

В регуляторі відзначили, що продовження нарощування міжнародних резервів стане можливим завдяки профіциту зведеного платіжного балансу разом з отриманням запланованих траншів за програмою співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ) та іншого пов'язаного фінансування.

У той же час поповнення резервів за рахунок купівлі валюти на міжбанківському валютному ринку буде відбуватися менш активно, ніж очікувалося досі, за рахунок негативних ефектів від блокади ОРДЛО і стану зовнішньої торгівлі.

Нагадаємо, НБУ змінив прогноз платіжного балансу з-за блокади ОРДЛО.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся