НБУ надав семи банкам 516,4 млн грн кредиту овернайт для підтримки ліквідності
Національний банк України (НБУ) 20 жовтня 2014 р. надав семи банкам 516,4 млн грн рефінансування для підтримки ліквідності.
Національний банк України (НБУ) 20 жовтня 2014 р. надав семи банкам 516,4 млн грн рефінансування для підтримки ліквідності. Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.
Кошти надані за середньозваженою процентною ставкою у розмірі 17,5% річних через постійно діючу лінію рефінансування (кредити овернайт).
Зазначимо, це найбільша сума рефінансування, яку Нацбанк надавав українським банкам у формі кредитів овернайт в один операційний день в поточному місяці.
Нагадаємо, 8 жовтня НБУ надав банкам 2 млрд грн шляхом проведення тендеру з підтримки ліквідності і 240,2 млн грн - через кредити овернайт.