НБУ підготує перелік документів які, крім паспорту, можуть бути представлені при обміні валюти, - Литвицький

Вівторок 04 жовтня 2011 16:22

Національний банк України (НБУ) підготує перелік документів які, крім паспорту, можуть бути представлені при проведенні обмінно-валютних операцій. Про це заявив керівник групи радників голови НБУ Валерій Литвицький, передає кореспондент РБК-Україна.
"НБУ підготує перелік документів, крім паспорту, які можуть бути представлені при проведенні цих (обмінно-валютних) операцій. Що стосується того, чи відбудуться зміни у сумах обміну, які не вимагають пред'явлення документу, то це протирічить діючому декрету. Але коли буде прийматись закон про валютне регулювання, у нас буде більше ширше представлення, які можуть бути технічні зміни при прийнятті закону", - заявив Литвицький.
Нагадаємо, згідно постанови НБУ, з 23 вересня 2011 р. фізособам при обміні валюти до 50 тис. грн необхідно пред'являти паспорт, з 50 тис. грн до 150 тис. грн - паспорт та ідентифікаційний код.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся