Названі лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2016" у номінації "Фінансист року"

НовиниНовости компаний    20.03.2017 - 11:05

Людмила Войнова

Голова Правління ПАТ «АСВІО БАНК»

Три головних події 2016 року по Вашій версії: На тлі падіння китів ринку – успішний розвиток інноваційного формату "банк-бутік", який отримав від НБУ статус Інвестора, що підтверджує його безумовну стабільність і надійність. На тлі масових скорочень - жодного звільнення, професійний ріст і зміцнення колективу в період кризи. 12 нових відділень і понад 15 000 нових власників карт невеликого банку.

Ваш життєвий девіз: «СВІТИТИ завжди, світити скрізь, до днів останніх дінця. Світити і ніяких цвяхів! От гасло мій - і сонця!" Кредо від мене і Маяковського:)

Ким Ви мріяли стати в дитинстві?: Спочатку балериною, а потім учителем - але обов'язково заслуженим!

чи Є у Вас мрія, що поки не здійснилась?: Локально - хочу побувати на Тибеті, глобально - хочу жити в Счастландии, країні щасливих людей.

Говорячи слово УСПІХ, який сенс Ви в нього вкладаєте?: Коли ти своїми зусиллями досягаєш того, чого прагнув.

Ваш улюблений афоризм?: Банк - це місце, де вам дадуть в борг грошей, якщо ви зможете довести, що вони вам не потрібні (Боб Хоуп, американський комік і актор).

На що вам шкода витрачати гроші?: До фінансів я намагаюся ставитися максимально дбайливо. Тому будь-яку суму мені важливо витрачати усвідомлено.

Як ви зберігаєте особисті заощадження?: По секрету – я спеціально стала банкіром, щоб мати можливість зберігати гроші виключно в своєму банку :)

Скільки вам потрібно грошей для щастя?: Щастя не вимірюється грошима.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? J А якщо таки в грошах, то чому?: Щастя – в нас самих. Але гроші дозволяють нам відчувати себе більш вільними, а значить - краще розкрити самих себе.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори – я перевірю, наскільки вона прибуткова» :)

Кому в цьому житті Ви заздрите?: Меценатам, які можуть з чистим серцем витрачати багато грошей на благі справи.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?: У процесі аудиту :)

Яке блюдо здатне підняти Вам настрій?: Що-небудь з перчиком.

чи Є у Вас улюблена книга?: Улюблена для мене – це завжди остання, "Економіка вражень" Пайна і Гілмора.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником?: Зі Стівом Джобсом.

Яке чудо світу Ви хотіли б перенести в своє рідне місто? Що б воно символізувало?: Велику Китайську стіну - на нашу східну кордон. Для надійності!

якби Ви відкрили нову планету, як би Ви її назвали?: Вже відкрила, це моя донька - Владислава.

Уявіть, що до Вас в гості приїхав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б Ви його запросили на екскурсію?: Для початку в депозитарій нашого банку – залишити на зберігання цінності в сейфі :)

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою?: Сподіваюся, мені ще рано відповідати на це питання.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок?: Подорож.

Вадим Мороховський

Голова Правління ПАТ «БАНК ВОСТОК»,

Голова Ради директорів ЗАХІД БАНК АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОДГОРИЦЯ (Чорногорія).

Досягнення в 2016 рік: Це створення в Чорногорії комерційного банку АТ БАНК ЗАХІД. Входження ПАТ «БАНК ВОСТОК» у першу групу банків на 1 січня 2016 року, підтримка шахового клубу в Одеській області, Музею сучасного мистецтва в р. Одеса.

Ваш життєвий девіз: Стався до інших так, як ти хочеш, щоб ставилися до тебе.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві?: Мріяв стати археологом і банкіром

Бути сьогодні успішним – це... бути оточеним гідними і люблячими тебе людьми.

На що вам шкода витрачати гроші? – даремно.

Як ви зберігаєте особисті заощадження – в ПАТ «БАНК ВОСТОК»

Скільки вам потрібно грошей для щастя?: Не в грошах щастя.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я...» - зроблю людей щасливими

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?: Доброта

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником?: З Наполеоном.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням у житті?: Головне досягнення в моєму житті – це моя сім'я.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок?: Робота в ПАТ «БАНК ВОСТОК» та комерційному банку АТ ЗАХІД БАНК

Віктор Пономаренко

Голова правління ProCredit Bank

Досягнення в 2016 рік: За підсумками минулого року ПроКредит Банк отримав прибуток і показав приріст по всіх ключових напрямках бізнесу. Ми наростили обсяги кредитування малого та середнього бізнесу (МСБ), зросла і кількість клієнтів, які перейшли до нас на обслуговування. Є приріст і в роздрібному сегменті: робили ставку на залучення вкладів. Крім того, ми збільшили показники ефективності бізнесу і продовжили інвестувати в наших співробітників. В минулому році ми вклали 1 млн євро в навчальні програми, як на локальному, так і на міжнародному рівні. У нинішньому році позитивні тенденції збереглися: збільшуються темпи зростання обсягів кредитування, зростає кількість нових бізнес-клієнтів, які перейшли до нас на обслуговування.

Які у вас уподобання по галузях економіки?: Якщо говорити про пріоритетних галузях, то дуже активно працюємо з агросектором. На частку кредитного портфеля в цьому сегменті припадає більше 45% всього нашого кредитного портфеля. Як правило, працюємо з аграріями, які обробляють від 1000 га земель. Ми хочемо підтримувати бізнес, у якого є довгострокова стратегія розвитку. Як правило, це виробники та переробники, аграрії, а також підприємства сфери послуг.

Скільки зараз налічується відділень банку?: У нас 27 бізнес-підрозділів, з яких п'ять – повнофункціональні відділення (в Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську та Одесі), а інші 22 – роздрібні відділення. Маючи таке покриття і використовуючи інструменти сучасного дистанційного банківського обслуговування, ми обслуговуємо підприємства в будь-якій точці країни. ПроКредит Банк був в 2016 році єдиним українським банком, який задекларував повний перехід на cashless – пообіцяв стати «банком без готівки».

On Top