Призначено нового прокурора Волинської області

НовиниПолітика    16.07.2016 - 13:11
Фото: Юрій Луценко представив Максима Киричука колективу
Фото: Юрій Луценко представив Максима Киричука колективу
СБУ затримала 2 прокурорів на вимаганні грошей у підозрюваного в держзраді Спецоперація проти "бурштинової мафії" продовжиться ще в двох областях, - Аваков

Генпрокурор наполіг на тотальному очищенні органів прокуратури області

Новим прокурором Волинської області призначено радника юстиції Максима Киричука. Його представлення генеральним прокурором Юрієм Луценком колективу відбулося 16 липня, повідомляє прес-служба ГПУ.

Представляючи прокурора Волині, Луценко наголосив, що головним завданням органів прокуратури на сьогодні є відновлення довіри населення.

Відтак, зазначив генпрокурор, "сонного життя та дерибану області більше не буде!"

"Насамперед новий керівник прокуратури має зробити все, аби ліквідувати в області схеми кришування незаконного видобутку бурштину, контрабанди, грального бізнесу, незаконних забудов та вирубування лісів", - наголосив Луценко.

Він також констатував кричуще погіршення криміногенної ситуації на Волині, де значно зросла кількість тяжких злочинів та злочинів проти власності, зазначивши, що правоохоронці повинні прийняти цей виклик і почати працювати.


"В органах прокуратури області залишаться тільки ті, хто згоден чесно працювати на результат. Ті ж, хто скомпрометував себе - повинні написати заяви на звільнення", - звернувся генеральний прокурор.

За його словами, тотально оновлено буде керівний склад регіональної та місцевих прокуратур. Результатом же роботи тих, хто лишиться, має стати як боротьба з корупцією та відлов "великої риби", бо волинські митниці корумпують не лише область, але й Україну, так і припинення практики постійних поборів із населення у державних установах.

У ГПУ повідомили, що Максим Киричук - уродженець міста Львова, свого часу працював на різних посадах у прокуратурі Львівської, Київської, Закарпатської областей. До призначення на посаду прокурора Волинської області працював у центральному апараті Генпрокуратури.

Нагадаємо, раніше Луценко представив нового прокурора Рівненської області Олега Соболя.

Читайте в розділі

Трамп назвав головного кандидата на посаду міністра нацбезпеки

Трамп заявив, що РФ не втручалася у вибори в США

Британський парламент підтримав план уряду по Brexit

On Top