Призначено нового прокурора Волинської області

НовиниПолітика    16.07.2016 - 13:11
Фото: Юрій Луценко представив Максима Киричука колективу
Фото: Юрій Луценко представив Максима Киричука колективу

Генпрокурор наполіг на тотальному очищенні органів прокуратури області

Новим прокурором Волинської області призначено радника юстиції Максима Киричука. Його представлення генеральним прокурором Юрієм Луценком колективу відбулося 16 липня, повідомляє прес-служба ГПУ.

Представляючи прокурора Волині, Луценко наголосив, що головним завданням органів прокуратури на сьогодні є відновлення довіри населення.

Відтак, зазначив генпрокурор, "сонного життя та дерибану області більше не буде!"

"Насамперед новий керівник прокуратури має зробити все, аби ліквідувати в області схеми кришування незаконного видобутку бурштину, контрабанди, грального бізнесу, незаконних забудов та вирубування лісів", - наголосив Луценко.

Він також констатував кричуще погіршення криміногенної ситуації на Волині, де значно зросла кількість тяжких злочинів та злочинів проти власності, зазначивши, що правоохоронці повинні прийняти цей виклик і почати працювати.


"В органах прокуратури області залишаться тільки ті, хто згоден чесно працювати на результат. Ті ж, хто скомпрометував себе - повинні написати заяви на звільнення", - звернувся генеральний прокурор.

За його словами, тотально оновлено буде керівний склад регіональної та місцевих прокуратур. Результатом же роботи тих, хто лишиться, має стати як боротьба з корупцією та відлов "великої риби", бо волинські митниці корумпують не лише область, але й Україну, так і припинення практики постійних поборів із населення у державних установах.

У ГПУ повідомили, що Максим Киричук - уродженець міста Львова, свого часу працював на різних посадах у прокуратурі Львівської, Київської, Закарпатської областей. До призначення на посаду прокурора Волинської області працював у центральному апараті Генпрокуратури.

Нагадаємо, раніше Луценко представив нового прокурора Рівненської області Олега Соболя.

On Top