Призначений голова правління "Магістральних газопроводів України"

Призначений голова правління "Магістральних газопроводів України"
Фото: Олександр Лісниченко (facebook.com/minenergoua)

Олександр Лісниченко призначений головою правління ПАТ МГУ

Наглядова рада публічного акціонерного товариства "Магістральні газопроводи України" (МГУ) 12 вересня звільнила від виконання обов'язків голови правління Валерія Ноздріна, призначивши замість нього Олександра Лісніченко. Про це йдеться в повідомленні підприємства

Як відомо, Ноздрін обіймав дану посаду з січня 2017 року. Зазначимо, що Лісніченко обраний на посаду виконуючого обов'язки голови правління на безстроковий термін. Раніше він обіймав посади директора департаменту нафтогазового комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, а також директора департаменту продажів та операційної діяльності компанії "Альянс Холдинг".

Нагадаємо, раніше РБК-України з посиланням на джерела повідомляло, що весь керівний склад Публічного акціонерного товариства "Магістральні газопроводи України" звільняється.

За даними джерел, топ-менеджмент "Магістральних газопроводів України" звільняється через відсутність фінансування і перспектив анбандлінгу. Зазначимо, анбандлінг передбачає передачу функцій "Нафтогазу" з транзиту і зберігання газу "Магістральних газопроводів України".

Повідомлялося, що також написав заяву в. о. голови правління компанії Валерій Ноздрін. За даними джерел, весь топ-менеджмент написав заяви на звільнення за власним бажанням.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся