Найєм відкликає свій законопроект про зобов'язання чиновників декларувати доходи співмешканців

НовиниПолітика    30.09.2016 - 16:33
Фото: Найєм відкликає свій законопроект про зміни в е-декларування
Фото: Найєм відкликає свій законопроект про зміни в е-декларування

Нардеп обіцяє доопрацювати документ

Депутат Верховної Ради України Мустафа Найєм заявив про відкликання законопроекту №5178 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих положень про запобігання корупції". Про це нардеп написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"З огляду на спекуляції навколо електронного декларування, я відкликаю свій законопроект про внесення змін до закону про запобігання корупції. Мої абміціі не варті того, щоб ставити під загрозу і кидати тінь на сам інститут електронного декларування, незалежно від того, наскільки правильними і потрібними є в даний момент", - написав парламентар.

Він зазначив, що подасть документи про відкликання одразу після повернення з відрядження.

"Коли істерика пройде і настане тверезість, я доповню свій законопроект і внесу його знову після консультацій з усіма опонентами, яким окреме спасибі", - зазначив Найєм.

Відзначимо, що раніше голова антикорупційного комітету ВРУ Єгор Соболєв закликав ініціаторів змін в закон про е-декларації негайно відкликати свої правки.

 

Учитывая спекуляции вокруг электронного декларирования, я отзываю свой законопроект о внесении изменений в закон о предо...

Опубліковано Mustafa Nayyem 30 вересня 2016 р.

Нагадаємо, до Верховної Ради України внесли відповідний законопроект №5178 23 вересня 2016 року.

Фракція "Блок Петра Порошенка" також внесла законопроект, яким пропонується обмежити доступ до електронних декларацій чиновників.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top