Найєм відкликає свій законопроект про зобов'язання чиновників декларувати доходи співмешканців

НовиниПолітика    30.09.2016 - 16:33
Фото: Найєм відкликає свій законопроект про зміни в е-декларування
Фото: Найєм відкликає свій законопроект про зміни в е-декларування
Неправильне громадянство в е-декларуванні пов'язано зі збоєм в системі, - НАПК Гройсман обіцяє подати е-декларацію до кінця жовтня

Нардеп обіцяє доопрацювати документ

Депутат Верховної Ради України Мустафа Найєм заявив про відкликання законопроекту №5178 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих положень про запобігання корупції". Про це нардеп написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"З огляду на спекуляції навколо електронного декларування, я відкликаю свій законопроект про внесення змін до закону про запобігання корупції. Мої абміціі не варті того, щоб ставити під загрозу і кидати тінь на сам інститут електронного декларування, незалежно від того, наскільки правильними і потрібними є в даний момент", - написав парламентар.

Він зазначив, що подасть документи про відкликання одразу після повернення з відрядження.

"Коли істерика пройде і настане тверезість, я доповню свій законопроект і внесу його знову після консультацій з усіма опонентами, яким окреме спасибі", - зазначив Найєм.

Відзначимо, що раніше голова антикорупційного комітету ВРУ Єгор Соболєв закликав ініціаторів змін в закон про е-декларації негайно відкликати свої правки.

 

Учитывая спекуляции вокруг электронного декларирования, я отзываю свой законопроект о внесении изменений в закон о предо...

Опубліковано Mustafa Nayyem 30 вересня 2016 р.

Нагадаємо, до Верховної Ради України внесли відповідний законопроект №5178 23 вересня 2016 року.

Фракція "Блок Петра Порошенка" також внесла законопроект, яким пропонується обмежити доступ до електронних декларацій чиновників.

Читайте в розділі

ЗСУ вперше випробували новітню радіолокаційну систему "Пелікан"

Трамп скоротив відставання від Клінтон за популярністю серед виборців, - опитування

Президент Філіппін розраховує на союз із РФ і Китаєм

On Top