Нацтелерадіо забезпечить близько 1 млнмалозабезпечених сімей приймачами цифрового сигналу

Четвер 27 жовтня 2011 10:59

У державному бюджеті України на 2012 р. закладено суму в 350 млн 120 тис. грн. на забезпечення близько 1 млн малозабезпечених українських сімей приставками для приймання цифрового сигналу телевізійного мовлення. Про це на міжнародній конференції "Цифрове мовлення в Європі: правові, регуляторні та технічні аспекти" голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (Нацтелерадіо) Володимир Манжосов, передає кореспондент РБК-Украина. 

"До державного бюджету України на 2012 р. включено видатків в сумі 350 млн 120 тис. грн. на забезпечення малозабезпечених слоїв населення приставками для приймання цифрового телевізійного сигналу, підкреслюю, безкоштовного забезпечення", - заявив Володимир Манжосов. За його словами, це дозволить забезпечити близько 1 млн малозабезпечених українських сімей такими приймачами цифрового сигналу телемовлення. Разом із цим, Манжосов додав, що сьгодні одним із найважливіших завдань перед Нацтелерадою стоїть - забезпечити населення України засобами приймання цифрового мовлення. Він наголосив, що на більший території України цифровий сигнал вже існує. "Ми сподіваємося, що якщо і будуть якісь правки до бюджету, то цифра в цілому залишиться", додав Манжосов.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся