ru ua

Нацрада перевіряє ефір "Інтера" 9 травня на можливе порушення законодавства

Нацрада перевіряє ефір "Інтера" 9 травня на можливе порушення законодавства Фото: концерт до 9 травня на "Інтері" (inter.ua/скріншот програми)

Нацрада має підготувати рішення щодо можливої позапланової перевірки каналу "Інтер"

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення аналізує ефір телеканалу "Інтер" за 9 травня 2018 року на порушення законодавства. Про це повідомив голова Нацради Юрій Артеменко, передає "Детектор медіа".

"На перший погляд, ознаки порушення закону начебто є", - зауважив Артеменко.

Він зазначив, що до кінця дня Нацрада має підготувати проект рішення щодо можливого проведення позапланової перевірки каналу "Інтер".

Артеменко зазначив, що Нацрада промоніторила ефір не лише "Інтера", а всіх загальнонаціональних та інформаційних телеканалів. Нацрада опрацьовує результати моніторингу та готує проекти рішень до розгляду або на найближчому засіданні 11 травня, або на наступному засіданні через тиждень.

Також відреагувати на ефір каналу "Інтер" вимагають народні депутати. Зокрема, відповідний запит до Нацради направила Ганна Гопко, оприлюднивши документ у Facebook. Депутат у запиті поцікавилась, які невідкладні законодавчі зміни потрібні Національній Раді для "припинення мовлення загальнодержавних, регіональних і місцевих телеканалів, що здійснюють антиукраїнську пропаганду".

Нацрада перевіряє ефір "Інтера" 9 травня на можливе порушення законодавстваНацрада перевіряє ефір "Інтера" 9 травня на можливе порушення законодавства

Фото: запит нардепа Гопко до Нацради (facebook.com/hanna.hopko)

Нагадаємо, у середу, 9 травня, у Києві активісти прийшли пікетувати будівлю телеканалу "Інтер", вимагаючи скасувати трансляцію концерту на честь 9 травня. Також активісти ультраправої партії "Національний корпус", пікетуючи офіс "Інтера", вимагали зняти з ефіру частину контенту. Як зазначили в самому "Нацкорпусі", йдеться про "антиукраїнський пропагандистський контент", за який вимагають позбавити телеканал ліцензії на мовлення.