Нацрада перевірить радіостанцію через пісню про російський військовий флот

НовиниНадзвичайні події    08.11.2016 - 16:29
Фото: Нацрада перевірить радіо "Шансон"
Фото: Нацрада перевірить радіо "Шансон"

За результатами перевірки буде ухвалено відповідне рішення

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення перевірить ТОВ "Телерадіокомпанію "Шансон" через пісню про російський військовий флот. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Нацради.

Як зазначається, 2 листопада в ефірі радіостанції транслювався музичний твір Дениса Майданова "Тихий океан", у якому є такі рядки: "Недели похода - такая работа есть Родине верно служить. Наш пеленг не пуст - боевое дежурство, а море штормит и штормит. Награды и ранги не те на гражданке, там здешних не встретишь красот. Стена рук и спин настоящих мужчин - Российский Военный Морфлот!".  

"Національна рада вбачає в наведеній цитаті популяризацію і пропаганду військово-морських сил держави-агресора, тому для з’ясування всіх обставин та відповідно до передбаченого законом порядку здійснення контролю мовлення телерадіоорганізацій проведе позапланову перевірку. За її результатами буде ухвалено відповідне рішення", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з сьогоднішнього дня набуває чинності закон про квоти на українську музику в радіоефірі.

On Top