Нацрада переоформила ліцензії на мовлення ПАТ "ТК "ТЕТ"

Національна рада ухвалила рішення про переоформлення ліцензії на мовлення ПАТ "ТК "ТЕТ", згідно з поданою у вересні 2010 року заявою телекомпанії, повідомляє прес-служба Нацтелерадіо.

Підставою для ухвалення такого рішення стала зміна складу керівних та наглядових органів.

Рішенням Національної ради зафіксовано розширення штату правління компанії. На місце А.Калінчука прийшли О.Пірожкова, Г.Чайка та І.Черняк, також у складі правління залишився О. Райданов. У складі редакційної ради, що складається з чотирьох осіб, змінився один співробітник. На місце Н.Цвілій прийшла програмний директор Н.Симоніна. Отже, нині, окрім неї, до редакційної ради входять М. Ковтун,  М.Пінчук,  В. Скіба.

Телекомпанія "ТЕТ" має 3 ліцензії на ефірне та одну ліцензію на супутникове мовлення. Враховуючи вимоги ст.8 закону України „Про телебачення і радіомовлення", Національна рада рекомендувала компанії переоформити (через об'єднання) діючі ліцензії на ефірне мовлення.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся