Нацрада анулювала ліцензію української версії Euronews

НовиниСуспільство    19.03.2015 - 15:02
Голова Нацради Юрій Артеменко
Голова Нацради Юрій Артеменко

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення на прохання Національної телекомпанії України анулювала ліцензію на мовлення української версії телеканалу Euronews. Про це сьоодні під час брифінгу повідомив голова Нацради Юрій Артеменко, передає кореспондент РБК-Україна.

"На прохання Національної телекомпанії України ми анулювали ліцензію на мовлення програми Euronews - саме української версії. Рішення Національної ради базувалося на тому, що звернулося НТКУ і ми, відповідно, за їх заявою анулювали", - заявив Артеменко.

За його словами, проблема полягає в тому, що кілька років тому "колишня злочинна влада на кабальних умовах уклала договір з приватною компанією Euronews".

"Умови були прописані дуже непрозоро, дуже погано. Колектив, який повинен був робити цей продукт, що базується в місті Ліоні, Франція, робить свій продукт так, як забажає, орієнтується на свої цінності", - зазначив голова Нацради.

Артеменко додав, що річний платіж по Euronews, який виходить 30 хвилин на добу, становить близько 5 млн євро. "Два роки не платила НТКУ, борг - близько 11 млн євро", - підкреслив він.

Нагадаємо, влітку 2014 р. Нацрада закликала провайдерів відключити російську версію Euronews.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top