ua en ru

Нацполіція звинувачує топ-менеджерів "Платинум банку" в розтраті 1 млрд гривень

Нацполіція звинувачує топ-менеджерів "Платинум банку" в розтраті 1 млрд гривень Фото: з "Платинум банку" вивели 1 млрд гривень

Кошти були витрачені при наданні кредитів підконтрольним компаніям

Національна поліція звинувачує топ-менеджмент "Платинум банку" в розтраті 1 млрд гривень. Інформація про це міститься в ухвалі Печерського районного суду Києва, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень.

Як йдеться в документі, в березні Нацполиция відкрила кримінальне провадження відповідно до ч. 5 ст. 191 ККУ (привласнення або розтрата майна в особливо великих розмірах). В ході слідства було встановлено, що посадові особи вказаного банку в період з грудня 2013 по лютий 2014 року заволоділи чужим майном (грошовими коштами) та розтратили їх за допомогою надання кредитів ряду підконтрольних банку фірм з ознаками фіктивності. Нанесений банку збиток поліція оцінює в 1,1 млрд гривень.


У зв'язку з цим, слідчі попросили суд дозволити доступ до всієї інформації і документів банку, пов'язаних з видачею зазначених кредитів і кредитів рефінансування, наданих "Платинум банку" НБУ, а також опис майна, наданого Нацбанку в заставу під рефінансування.

Суд задовольнив клопотання.

Як повідомлялося, суд переніс розгляд позову Vodafone про визнання "Платинум Банку" проблемним.