У Нацполіції стартувала програма навчання слідчих

НовиниПолітика    05.09.2016 - 22:16
Фото: Хатія Деканоідзе
Фото: Хатія Деканоідзе
Деканоїдзе просить додатково виділити 27 млрд гривень для Нацполіції в 2017 У Миколаївській області стартує додатковий набір в поліцію

125 слідчих з Києва та області, які пройшли переатестацію, розпочали навчання

У Національній поліції України стартувала програма навчання слідчих за сучасними стандартами. Про це сьогодні повідомила голова Нацполіції України Хатія Деканоідзе, повідомляє прес-служба відомства.

Як повідомляється, 125 слідчих з Києва та області, які пройшли переатестацію, розпочали навчання. В подальшому тренінги пройдуть у Одесі, Сумах, Миколаєві, Рівному, Луцьку, Хмельницькому, Вінниці та Тернополі.

програма навчання слідчих стартувала у Нацполіції

Фото: програма навчання слідчих стартувала у Нацполіції

Повідомляється, що підвищення кваліфікації відбуватиметься на базі вишів системи МВС за абсолютно новою системою. До навчального процесу буде залучено адвокатів, суддів та представників правозахисних організацій.

"Важливо, аби вся правоохоронна система була направлена на боротьбу проти криміналу. Я хочу побачити новий підхід, нові однакові правила для всіх...Для роботи слідчих на благо людей потрібно створити нові стандарти, нову мотивацію",- наголосила Деканоідзе.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що переатестація поліцейських завершитися до 30 вересня. 

Читайте в розділі

США збільшать військову допомогу Україні у 2017 році до 350 млн доларів

Польща виступає за введення збройної місії ОБСЄ на Донбас, - Ващиковський

Парламент Південної Кореї готує імпічмент президенту

On Top