ua en ru

Нацгвардія підтвердила затримання "народного мера" Маріуполя Фоменка

Національна гвардія України підтвердила затримання самопроголошеного народного мера Маріуполя Олександра Фоменка

Національна гвардія України підтвердила затримання самопроголошеного народного мера Маріуполя Олександра Фоменка (на фото). Про це йдеться у повідомленні Нацгвардії на офіційній сторінці у соцмережі Facebook.

"12 червня 2014 р., в ході проведення спеціальної операції, силами підрозділу Національної гвардії України, затриманий самопроголошений так званий народний мер міста Маріуполя Донецької області Фоменко Олександр Григорович. Затримання відбувалося в центрі міста", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Фоменко є організатором терористичної діяльності та сепаратистських дій на території Донецької області.

"Разом із громадянином Фоменком були затримані начальник комітету ДНР Маріуполя Микола Васильович Лисогор та активіст ДНР Зимницький Сергій Олександрович... В ході затримання вилучено велику кількість агітаційних матеріалів для розповсюдження, а також арсенал зброї та набоїв. Затримані передані до органів Служби безпеки України", - повідомили у Нацгвардії.

Національна гвардія України також зазначила, що "протиправна діяльність затриманих була однією із причин напруги у суспільстві та загострення криміногенної обстановки у Донецькій області".

Раніше про затримання правоохоронцями "народного мера" Маріуполя Фоменко повідомив у своєму Facebook народний депутат Олег Ляшко.