Нацгвардія передала інформацію про затриману в ДНР медсестру в центр звільнення заручників

НовиниНадзвичайні події    11.01.2017 - 16:28
Фото: Нацгвардія України
Фото: Нацгвардія України

Про затримання жінки командуванню військової частини 3057 повідомив її син

Національна гвардія України передала інформацію про затриману в так званій "Донецькій народній республіці" (ДНР) медсестру в центр звільнення заручників, що діє при Службі безпеки України. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Нацгвардії.

Як зазначається, питаннями звільнення та обміну заручниками займається Об’єднаний центр з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників та встановлення місцезнаходження безвісти зниклих в районі проведення антитерористичної операції, що створений при СБУ. До цього центру передана інформація про затриману медсестру.

"Інформація про захоплену медичну сестру військової частини Нацгвардії передана. Відповідна робота буде проводитись скоординовано", - зазначається у повідомленні.

Як повідомляється, проведення переговорів зі звільнення заручників не входить до компетенції командування військової частини.

"Проведення переговорів зі звільнення незаконно позбавлених волі осіб та заручників, якщо це не визначено відповідним розпорядженням чи нормативним актом, не входить до компетенції командування військової частини. Проте, представники НГУ надають необхідну допомогу та інформацію, що може сприяти у даній ситуації", - повідомляють у Нацгвардії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "поліція" ДНР затримала у Донецьку медсестру, що працювала у військовій частині Нацгвардії.

On Top