Нацбанк спростив порядок переміщення готівки фізичними особами через кордон

Середа 22 березня 2017 17:59
Нацбанк спростив порядок переміщення готівки фізичними особами через кордон
Фото: НБУ "відповів" Росії на заборону перекладів

Дипломатам дозволено ввозити суму, що перевищує встановлений ліміт

Національний банк України спростив порядок переміщення наявної іноземної валюти через митний кордон України для фізичних осіб. Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Зокрема, тепер для підтвердження джерел походження валютних засобів, що перевищують 10 тис. євро, можна надавати не тільки документи, що підтверджують зняття готівки з рахунків у банках (фінансових установах), а також квитанції про здійснення валютно-обмінної операції з цієї готівкою, якщо така операція мала місце.

Крім того, регулятор дозволив представникам українського дипломатичного корпусу, які повертаються після відрядження, ввозити в Україну готівкову іноземну валюту в сумі, що перевищує 10 тис. євро в еквіваленті, на підставі довідки відповідного дипломатичного установи.

Також у три рази збільшено термін дії підтвердних документів, необхідних для митного декларування готівкової іноземної валюти (про зняття готівки з рахунків і довідки закордонної дипломатичної установи України) - з 30 до 90 календарних днів.

Нагадаємо, сьогодні Держдума Росії заборонила грошові перекази в Україну.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся