Нацбанк Швейцарії планує боротися зі зміцненням франка

Середа 10 серпня 2011 18:34

Національний банк Швейцарії пообіцяв боротися зі зміцненням вважається "тихою гаванню" франка, в тому числі за рахунок підвищення ліквідності в місцевій валюті на грошовому ринку, передає Reuters.
"Різке зростання швейцарського франка підриває розвиток економіки Швейцарії і підвищує ризики для цінової стабільності", - йдеться в заяві Центробанку.
Банк також повідомив, що продовжить уважно стежити за розвитком подій на зовнішньому валютному ринку і в разі необхідності приймати нові заходи для боротьби зі зростанням франка.
Тижнем раніше ЦБ Швейцарії шокував ринки скороченням ключової ставки до близьких до нуля значень і обіцянкою підвищити пропозицію франків на грошовому ринку протягом найближчих днів.
Високий попит на франк пов'язаний зі страхом інвесторів перед уповільненням світової економіки, який змушує їх шукати притулок в низькоризикових активах, таких як швейцарська валюта.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся