Нацбанк вводить санкції проти "дочок" російських банків

Нацбанк вводить санкції проти "дочок" російських банків
Фото: НБУ

Санкції стосуються 5 російських банків

Національний банк України відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) вводить санкції проти "дочок" російських банків. Про це йдеться у повідомленні прес-служби НБУ.

"Керуючись пунктом 2 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", правління Національного банку України 21.03.2017 прийняло постанову № 25 "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 01 жовтня 2015 року № 654"", - йдеться у повідомленні.

Так, відповідно до постанови, банкам України заборонено проводити операції, які мають на меті, сприяють або можуть сприяти уникненню обмежень установлених спеціальними економічними та іншими обмежувальними заходами (санкціями); порушують, сприяють або можуть сприяти порушенню обмежень установлених спеціальними економічними та іншими обмежувальними заходами (санкціями).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо санкцій проти російських банків з часткою держави, які працюють в Україні. Санкції терміном на один рік будуть застосовані до ПАТ "Сбербанк", ПАТ "VS Банк", ПАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" (Промінвестбанк), ПАТ "ВТБ Банк", ПАТ "БМ Банк" в частині запобігання виведенню капіталів зазначеними юридичними особами за межі України на користь пов'язаних з ними осіб.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся