Нацбанк призначив нового директора Банкнотно-монетного двору

Нацбанк призначив нового директора Банкнотно-монетного двору
Фото: Володимир Баглай (National Bank Of Ukraine)

До виконання своїх обов'язків новий директор приступив 23 січня 2018 року

Національний банк України за результатами відкритого конкурсу призначив Володимира Баглая на посаду генерального директора Банкнотно-монетного двору. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

За словами в.о. глави Нацбанку Якова Смолія, основним напрямком роботи нового глави стане закріплення позицій Банкнотно-монетного двору на світовому ринку виробництва захищеного паперу і грошових знаків.

До призначення з листопада 2017 Володимир Баглай виконував обов'язки генерального директора Банкнотно-монетного двору Національного банку України, з жовтня 2015 року - працював першим заступником керівника цього підприємства.

У цілому він працює на Банкнотно-монетному дворі Національного банку України з 2009 року.

Володимир Баглай має профільну освіту, він закінчив Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" за спеціальністю "Технологія друкованих видань" в 2000 році. Вільно володіє англійською мовою.

Нагадаємо, Національний банк України заборонив українським банкам використовувати в своїх операціях і приймати від громадян нову російську банкноту, на якій зображений Севастополь.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся