ua ru

НАТО вважає високою ймовірність російського вторгнення в Україну

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен заявив у понеділок, 11 серпня, що існує висока ймовірність, що Росія може почати військове вторгнення в Україну.

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен (на фото) заявив у понеділок, 11 серпня, що існує висока ймовірність, що Росія може почати військове вторгнення в Україну, передає Reuters.

Расмуссен сказав, що досі немає жодних ознак того, що Росія збирається відкликати свої війська, стягнуті до кордону з Україною, і це може свідчити про те, що Президент РФ Володимир Путін планує вторгнутися.

На питання журналістів, наскільки високо він оцінює ймовірність військового втручання Росії, Расмуссен заявив, що "існує висока ймовірність".

Представники НАТО впевнені, що будь-яка російська гуманітарна місія буде використовуватися як привід, щоб допомогти бойовикам на Донбасі.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Путін особисто контролює питання про гуманітарну допомогу сходу України.

Відзначимо, 7 серпня Расмуссен заявив, що НАТО не буде поставляти зброю Україні, проте країни-учасники НАТО можуть це робити.