НАТО пропонує посередництво у вирішенні конфлікту між Туреччиною і Німеччиною

Новини Політика 24.07.2017 - 22:37
Фото: Йенс Столтенберг (president.gov.ua)
Фото: Йенс Столтенберг (president.gov.ua)

Генсек НАТО запропонував посередництво у вирішенні конфлікту між ФРН і Туреччиною

Північноатлантичний Альянс (НАТО) запропонував посередництво у вирішенні конфлікту між Туреччиною і Федеративною республікою Німеччина (ФРН). Про це повідомляє Reuters.

"Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг запропонував організувати візит німецьких законодавців у війська, що служать на турецькій авіабазі, в спробі вирішити конфлікт між двома союзниками, який порушує діяльність антиісламських держав", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, пропозиція про посередництва глави НАТО Йенса Столтенберга стала результатом того, що сама Анкара прагнула обмежити економічні наслідки від руйнівного скандалу з Берліном, відмовившись від прохання до Німеччини провести розслідування в сотні німецьких компаній, які, на думку Туреччини, "можуть мати зв'язки з тероризмом"

"Генеральний секретар запропонував організувати візит парламентаріїв на аеродром Конья в рамках НАТО. Аеродром Конья життєво важливий для операцій НАТО на підтримку Туреччини і коаліції контррозвідки ІДІЛ", - заявив у понеділок представник альянсу Пірс Казате.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Німеччина має намір призупинити реалізацію спільних з Туреччиною запланованих і діючих військових проектів.