НАТО схвалило новий план кіберзахисту

НАТО схвалило новий план кіберзахисту
Фото: НАТО схвалив новий план кіберзахисту

Кіберзахист сьогодні є одним з найголовніших пріоритетів для НАТО

НАТО схвалило сьогодні, 16 лютого, оновлений план кіберзахисту. Про це заявив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг на прес-конференції за підсумками засідання міністрів оборони Північноатлантичної ради, повідомляється на офіційному сайті НАТО.

Столтенберг зазначив, що кіберзахист є сьогодні одним з найголовніших пріоритетів для НАТО. Він повідомив, що НАТО посилила захист своїх мереж і допомагає союзникам поліпшити їхню кібербезпеку.

Столтенберг підкреслив, що новий план кіберзахисту збільшить здатність країн, що входять в альянс, працювати разом, розвивати свої можливості та обмінюватися інформацією.

Також генсек НАТО додав, що кібербезпека є відповіддю альянсу на гібридну війну.

"Гібридні атаки можуть зашкодити нашій економіці, нашій транспортній системі, мережі комунікацій, а також нашій енергетичній безпеці. І заходи, які ми сьогодні схвалили, допоможуть зробити наше суспільство більш стійким і краще підготовленим".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр оборони Великобританії Майкл Феллон заявив, що Російська Федерація намагається дестабілізувати НАТО і Захід.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся