"Наш край" виступає проти підвищення пенсійного віку

НовиниПолітика    16.05.2017 - 14:44
Фото: Сергій Кальцев
Фото: Сергій Кальцев

"Наш край" вимагає припинити "шантаж" пенсійною реформою

"Наш край" вимагає припинити "шантаж" пенсійною реформою і виконати пенсійне законодавство – осучаснити пенсії. Про це заявив співголова "Нашого краю" Сергій Кальцев, повідомляє прес-служба політсили.

На його думку, замість виконання чинного закону, уряд перейшов до прямого шантажу і продовжує "проштовхувати" пенсійну реформу.

"Сьогодні уряд ставить умову: або приймається пенсійна реформа, або пенсії ніхто підвищувати не буде. Тепер свої зобов'язання, передбачені законом, влада перетворює в ультиматуми, поставивши осучаснення пенсій у залежність від прийняття пенсійної реформи", – зазначив Кальцев.

Він зазначив, що у своїх заявах чиновники лукавлять про те, що підвищення пенсійного віку не буде.

"Уряд заявляє, що підвищення пенсійного віку не буде, але при реалізації реформи буде підвищено мінімальний розмір страхового стажу – з 15 до 25 років. Людською мовою це означає, що уряд знайшов спосіб, як зменшити кількість пенсіонерів, формально не підвищуючи пенсійний вік. Тепер громадяни, які мали намір піти на пенсію, маючи мінімальний страховий стаж 15 років, втратять таку можливість і будуть змушені працювати на 10 років більше", – підкреслив Кальцев.

У політсилі впевнені, що в будь-якому разі не можна приймати пенсійну реформу "на догоду МВФ". Будь-які зміни законодавства в цій сфері повинно здійснюватися тільки після широкого громадського обговорення та схвалення суспільством, вважає "Наш край".

Нагадаємо, раніше в інтерв'ю РБК-Україна міністр соціальної політики Андрій Рева розповів, коли Кабінет міністрів внесе до Верховної Ради законопроект про пенсійну реформу. Він повідомив, що реформа повинна вступити в дію з 1 січня 2018 року. Відповідний законопроект, за словами міністра, повинен бути внесений в парламент найближчим часом.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top