ru ua

"Наш край" вимагає від МОЗ забезпечити українців вакцинами та життєво необхідними ліками

"Наш край" вимагає від МОЗ забезпечити українців вакцинами та життєво необхідними ліками Фото: Олександр Мазурчак (mayorsclub.org.ua)

Мазурчак заявив про провал роботи МОЗ на цьому напрямку

Відставка заступника міністра охорони здоров’я - це визнання провалу у забезпеченні українців ліками та вакцинами, проте для вирішення проблеми з ними цього недостатньо. Про це заявив співголова партії "Наш край" Олександр Мазурчак.

Він нагадав, що "Наш край" неодноразово заявляв про нагальну необхідність навести лад у закупівлі ліків та вакцин.

"Під тиском заяв щодо непрофесійних дій керівництва МОЗ, у системі охорони здоров’я нарешті відбулися кадрові зміни, але це не вирішує проблему відсутності життєво важливих ліків та вакцин. Всі лікарні в країні мають бути негайно укомплектовані сироватками, вакцинами та ліками від гострих інфекційних захворювань", - зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що незважаючи на катастрофічну ситуацію з ботулізмом та іншими інфекційними захворюваннями, МОЗ продовжує займатися пропагандою медреформи, а не здоров’ям українців.

"Замість попередження прогнозованих спалахів гострих інфекцій у літній період та забезпечення всіх медичних закладів необхідними ліками, МОЗ продовжує пропагувати провальну медичну реформу. Сьогодні у лікарнях в регіонах відсутні препарати від сказу, ботулізму та низки інших смертельних захворювань", - наголосив Олександр Мазурчак.

"Наш край" вимагає негайно забезпечити всі лікарні життєво необхідними ліками та вакцинами.

"Всі лікарні в країні мають бути негайно укомплектовані сироватками, вакцинами та ліками від гострих інфекційних захворювань. Українці чекають не на відставки, а на швидке та надійне вирішення проблем", - зазначив Олександр Мазурчак.

Він переконаний, що якщо керівництво МОЗ і надалі наполегливо демонструватиме повну зневагу до здоров’я та життя українців - подальші кадрові зміни невідворотні.

"Якщо керівництво МОЗ не припинить зациклюватись на антиконституційній медреформі та не почне думати про життя та здоров’я українців - подальших кадрових змін не уникнути", - підсумував Олександр Мазурчак.

Як відомо, 9 серпня заступник міністра охорони здоров’я Оксана Сивак пішла з посади.